adidas Originals by Originals / Kazuki x Luker by Neighborhood - Tenisky Superstar

adidas Originals by Originals / Kazuki x Luker by Neighborhood - Tenisky Superstar

Pánské oblečení, Tenisky (Sneakers)

Kazuki je již tradiční designér, který spolupracuje s adidas. Ne nadarmo patří k nejvíce zmiňovaným lidem okolo této legendární značky. Jeho tenisky a oblečení mají nápad a kvalitně zpracovaný design.

Dnes vám představujeme další výtvor tohoto veleznámého návrháře. Jedná se o menší kolekci tenisek Superstar v dvojím provedení. Na luxusních sneakers se podílel i Luker by Neighborhood, který byl přizván do kolaborace.

Tyto velmi pěkné tenisky mají release co nejdříve, takže se začnou každou chvíli objevovat u vybraných prodejců adidas.

adidas Originals by Originals / Kazuki x Luker by Neighborhood - Tenisky Superstar  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Kazuki x Luker by Neighborhood - Tenisky Superstar  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Kazuki x Luker by Neighborhood - Tenisky Superstar  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Kazuki x Luker by Neighborhood - Tenisky Superstar  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Kazuki x Luker by Neighborhood - Tenisky Superstar  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Kazuki x Luker by Neighborhood - Tenisky Superstar  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Kazuki x Luker by Neighborhood - Tenisky Superstar  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Kazuki x Luker by Neighborhood - Tenisky Superstar  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Kazuki x Luker by Neighborhood - Tenisky Superstar  (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: highsnobiety.com

Štítky:   adidas   tenisky adidas   Kazuki   adidas Originals by Originals   Luker by Neighborhood   Superstar   adidas Superstar  

Hura