Nike SB Stefan Janoski / Fantastické kecky na léto

Nike SB Stefan Janoski / Fantastické kecky na léto

Tenisky (Sneakers)

Léto se pomalu blíží a je potřeba sehnat obuv, kterou unosíte i mimo pláž. Značka Nike SB přichází s fantastickými sneakers na léto!

Prodyšné low top kecky Nike SB Stefan Janoski White/White Perf jsou perfektní volbou na léto díky světlé barvě, prodyšným a lehkým materiálům, což se určitě projeví i na váze sneakers.

Pokud stále hledáte kecky na léto, nezoufejte. Značka Nike jistě nebude jediná, která představí kecky určené k nošení v horkých letních dnech.

POZOR! Spoj se s Stylehunter.cz i na Facebooku a sleduj aktuální novinky bez prohlížení webu! Zůstaň připojen na Facebooku! Stránku Stylehunter najdeš zde. Staň se naším fanouškem a získej rozhled ve světě sneakers a streetwear!

Nike SB Stefan Janoski / Fantastické kecky na léto (http://www.stylehunter.cz)Nike SB Stefan Janoski / Fantastické kecky na léto (http://www.stylehunter.cz)Nike SB Stefan Janoski / Fantastické kecky na léto (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: highsnobiety.com

Štítky:   Nike SB   sneakers Nike   tenisky Nike   Nike SB Stefan Janoski White/White Perf   Stefan Janoski   Nike SB Stefan Janoski  

Hura