Která celebrita má stejné tenisky jako ty? Queen Latifah, Wale, Kid Cudi nebo Kanye West?

Která celebrita má stejné tenisky jako ty? Queen Latifah, Wale, Kid Cudi nebo Kanye West?

Slavné tenisky, Tenisky (Sneakers)

Hledáte inspiraci v oblékání u celebrit? V tom případě se vám hodí náš již zaběhnutý magazín zvaný Slavné tenisky, který vychází každý týden a vždy obsahuje pět fotek celebrit, ale hlavně jejich sneakers. Tak jak to vidíte? Líbí se Vám?

Tento díl je již čtrnáctý, všechny předchozí díly Slavných tenisek najdete v archívu. V tomto se objeví Jay-Z při svém koncertu v Madison Square Garden, Kanye West chystající se na zápas v basketbalu, Wale chytající taxi, Kid Cudi a herečka Queen Latifah.

Kid Cudi – Jordan IV Která celebrita má stejné tenisky jako ty? Queen Latifah, Wale, Kid Cudi nebo Kanye West? (http://www.stylehunter.cz)

Wale – Jordan III Která celebrita má stejné tenisky jako ty? Queen Latifah, Wale, Kid Cudi nebo Kanye West? (http://www.stylehunter.cz)

Kanye West – Aqua Jordan VIII Která celebrita má stejné tenisky jako ty? Queen Latifah, Wale, Kid Cudi nebo Kanye West? (http://www.stylehunter.cz)

Diddy – Nike Trainer SB 1, Jay-Z – RADii 420 Top Která celebrita má stejné tenisky jako ty? Queen Latifah, Wale, Kid Cudi nebo Kanye West? (http://www.stylehunter.cz)

Queen Latifah – Nike Dunk High Která celebrita má stejné tenisky jako ty? Queen Latifah, Wale, Kid Cudi nebo Kanye West? (http://www.stylehunter.cz)

Štítky:   Nike  Slavné tenisky  Jay-Z  Kanye West  Queen Latifah  Wale  Kid Cudi  Nike Dunk High  Nike Trainer SB  Aqua Jordan VIII  sneakers Nike  

Hura