CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem

CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem

Dámské oblečení, Kšiltovky, čepice a kulichy, Pánské oblečení

Prvotřídní design není záležitostí vyhraněnou pouze určitému okruhu zemí. Nemusíte být zrovna vyhledavačem raritek, abyste objevili kouzlo značky CTRL, která pochází z (ne)daleké Skandinávie, a to konkrétně Finska. V minulých dnech se i na český trh dostala aktuální kolekce CTRL na podzim a zimu roku 2009, kterou si můžete začít shánět v e-shopu Rockit.cz.

Společnost a značka v jednom, CTRL, vznikla před více než deseti lety v hlavním městě Helsinkách, odkud se začala s velmi pozitivním ohlasem šířit do celé Evropy a samozřejmě i za její hranice. CTRL se od počátku specializovala na skateovou a streetovou módu, přičemž jejich oblečení se vždy vyznačovalo takovou extravagancí, že z vás udělala výjimečného v jakékoli subkultuře a prostředí. CTRL si jde vlastní cestou; spíše než aby si slepě hleděla módních trendů, zachycuje určité nálady svých tvůrců i společnosti, ve které žijí, a to se pochopitelně promítá i do jejich oblečení.

Přesto značka CTRL rozhodně nezaostává za aktuálním děním na poli designovaného oblečení. Ostatně, jak se vyjádřil zakladatel Timothy, jejich cílem není být malou cool značkou, jim jde o masivní cool značku. Jak se jim to daří, můžete zjistit právě teď prostřednictvím jejich nového lookbooku, který je samozřejmě zasvěcen kolekci CTRL na podzim/zimu 2009.

Tato kolekce CTRL obsahuje prakticky všechno, co si jen v těchto ročních obdobích můžete přát (a přirozeně se neomezuje jen a pouze na ně). Vybírat tak můžete z řady pánských i dámských bund, mikin, svetrů i triček. Nechybějí samo sebou ani kalhoty či jiné kusy módního oblečení směřované na tu část od pasu dolů, jako jsou například dámské legíny, jež se v případě CTRL těší obzvláště dobré pověsti. Dále tu máme zimní čepice ve stylu kulichů a v neposlední řadě také bláznivé spodní prádlo. Všemu dominuje výrazný design, řídící se heslem, že více je vždycky více. Kolekce CTRL podzim/zima 2009 toho nabízí tolik, že si své zaručeně najdete a budete moci dotvořit váš styl bez žádných omezení.

Neotřelou a originální módní značku CTRL z Finska nabízí ve svém portfoliu také česká společnost Rock It! Stálo by k tomu dodat, že kdo také jiný, protože na velmi nápaditou a osobitou módu si na Rockit.cz potrpí tak jako nikdo jiný v Česku. Pro více informací můžete rovnou zabrousit na Rockit.cz, anebo se ještě na chvíli uklidnit a zabrousit níže na fotky z aktuální kolekce. Rock it!

CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)CTRL s kolekcí na podzim/zimu 2009: Originální každým coulem (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: http://www.ctrlclothing.com, http://www.rockit.cz

Štítky:   CTRL  kolekce podzim/zima 2009  pánské bundy  zimní oblečení  podzimní oblečení  design oblečení  kulichy  dámské budny  legíny  kalhoty  svetry  

Ady – přes 10 let sbírám tenisky, spolu se Sime /Queens/ jsme založili web sneakers.cz a v roce 2007 jsem založil STLHNT. Žiju v Praze, kořeny mám v Ostravě.

Instagram  –  Twitter