Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard

Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard

Pánské oblečení, Zimní boty, Zimní bundy

I když to prozatím venku nevypadá, zima se pomalu blíží a horské svahy co nevidět zasype sníh. Nikdy není brzy nakoupit kvalitní snowboard výbavů, a proto značka Nike Snowboarding přichází se svou kolekcí již na podzim.

V letošní kolekci na prkno můžete momentálně najít pět bund a pět párů bot na snowboard. Trojice bot je inspirovaná teniskami Nike Air Force One, jedny dokonce legendami white/white.

Na bundy a boty byla použita spousta nejmodernějších technologií a materiálů jako například Gore-Tex nebo Recco. Takže kvalita to zřejmě budete, hm?

Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard (http://www.stylehunter.cz)Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard (http://www.stylehunter.cz)Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard (http://www.stylehunter.cz)Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard (http://www.stylehunter.cz)Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard (http://www.stylehunter.cz)Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard (http://www.stylehunter.cz)Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard (http://www.stylehunter.cz)Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard (http://www.stylehunter.cz)Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard (http://www.stylehunter.cz)Nike Snowboarding kolekce zima 2009 / Bundy a boty na snowboard (http://www.stylehunter.cz)

Prodejny Nike v České republice najdete na mapaobchodu.cz.

zdroj: highsnobiety.com

Štítky:   nike  snowboard  nike snowboarding  boty na snowboard  nike air force  Gore-Tex  bundy na snowboard  pánské bundy  zimní bundy  

Hura