Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky

Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky

Tenisky (Sneakers)

Přinášíme vám fotky tenisek, které byste si nejspíše na nohy neobuli, ovšem do vaší sbírky se určitě hodí. V bizarnosti je žádné další sneakers totiž netrumfnou.

Jedná se o dvojici tenisek, které vytvořil návrhář Gabriel Dishaw. Na jejich výrobu nebyl použit žádný z materiálů, které byste čekali, tedy kůže, látka, guma. Jsou vyrobeny ze starých mechanických součástek!!

Dishaw si vybral pro svůj projekt tenisky od značky Nike, a to basketbalové modely Dunk Low a Terminator High, a doslova tyto sneakers zrobotizoval.

Již několikrát tu byly podobné projekty i u nás v Česku a postarali se o ně lidé z českého sneakers portálu Sneakers.cz. Na tomto portálu se objevili projekty jako Eco Air Force One, které byli vyrobeny ze 100% recyklovaných materiálů, nebo také AF1, ovšem vyrobené z lega.

Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk a Terminator x Gabriel Dishaw - robotické tenisky (http://www.stylehunter.cz)

Štítky:   Nike tenisky   Gabriel Dishaw   Dunk Low   Terminator High   Sneakers.cz   Air Force One  

Hura