První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!!

První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!!

Dámské oblečení, Mikiny, Pánské oblečení, Trička

Český internetový obchod s největší nabídkou oblečení švédské značky Wesc – Freshlabels.cz -, v těchto dnech naskladil první kousky z podzimní kolekce značky Wesc.

Na webu právě teď můžete kupovat prozatím pánské i dámské mikiny, kalhoty a trika z nové kolekce. V pánské kolekci se dokonce objevila trika navržená známými streetwear umělci jako Kazuki či Delta, so hot! Ovšem sledujte nabídku, každým dnem se může doplnit zbytek kolekce!

Celkovou nabídku značky Wesc můžete nalézt zde.

První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!! (http://www.stylehunter.cz)První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!! (http://www.stylehunter.cz)První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!! (http://www.stylehunter.cz)První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!! (http://www.stylehunter.cz)První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!! (http://www.stylehunter.cz)První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!! (http://www.stylehunter.cz)První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!! (http://www.stylehunter.cz)První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!! (http://www.stylehunter.cz)První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!! (http://www.stylehunter.cz)První kousky podzimní kolekce Wesc na Freshlabels.cz!!! (http://www.stylehunter.cz)

Štítky:   Wesc  Wesc podzim 2009  Kazuki  Delta  Freshlabels.cz  

Hura