Glamour Kills představuje svou novou letní kolekci 2009

Glamour Kills představuje svou novou letní kolekci 2009

Dámské oblečení, Jiné boty, Pánské oblečení

Pokud bychom měli vyjmenovat módní značky s nejchytlavějším jménem, na prvních místech by se bezesporu umístila americká Glamour Kills. Tu v roce 2005 založil čerstvý maturant Mark Capicotto na newyorském předměstí v garáži svých rodičů. Ještě téhož roku se Glamour Kills představila na festivalu Bamboozle, kde se setkala s nadmíru pozitivními ohlasy, a tak o její slibné budoucnosti nebylo třeba pochybovat.

Rocker Capicotto přistoupil ke své módní značce stejně osobitě jako spousta jiných na světě, ale přesto dosáhl ryze originálních výsledků. Jeho divoké, nespoutané a extravagantní zpracování potisků si okamžitě získalo pozornost tisíců a tisíců lidí se slabostí pro designované kousky. A za své mluví rovněž i fakt, že se Glamour Kills tiskne na kvalitní oblečení značky American Apparel, vyráběné v Los Angeles. Navzdory své rostoucí slávě zůstává Glamour Kills undergroundovou značkou, přičemž individuální přístup je zachován nejen v oblasti vývoje a výroby, ale samozřejmě také prodeje. O podpoře Glamour Kills různým podzemním i slavnějším kapelám ani nemluvě.

Tohle jsou asi věci, které už znáte. Proto taky tento článek věnujeme aktuální letní kolekci Glamou6r Kills. Ta se vedle triček tentokrát rozrostla o tašky, flipflopy a.k.a. žabky, pánská tílka, dámské topy, pánské plavky i zvláště kouzelné bikiny (nebo za to může ta modelka??). V každém případě si značka Glamour Kills zachovala veškeré své přednosti, kterou jí dělají osobitou a populární mezi mladými lidmi, kteří si cení kreativity a rádi ukazují svou osobitou stránku.

V České republice lze oblečení značky Glamour Kills zakoupit oficiálně od roku 2007. V našem kontextu je s touto nonkonformní oděvní značkou spojena společnost Rockit!, která prodává prostřednictvím svého e-shopu všemožné v Česku omezeně dostupné kousky, Glamour Kills nevyjímaje. Pokud vás nejnovější kolekce Glamour Kills zaujala, objednávat či hledat další informace můžete na www.rockit.cz.

Glamour Kills představuje svou novou letní kolekci 2009 (http://www.stylehunter.cz)Glamour Kills představuje svou novou letní kolekci 2009 (http://www.stylehunter.cz)Glamour Kills představuje svou novou letní kolekci 2009 (http://www.stylehunter.cz)Glamour Kills představuje svou novou letní kolekci 2009 (http://www.stylehunter.cz)Glamour Kills představuje svou novou letní kolekci 2009 (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: http://www.rockit.cz

Štítky:   Glamour Kills   Rockit.cz   Rock It!   oblečení Glamour Kills   letní kolekce Glamour Kills  

Ady – přes 10 let sbírám tenisky, v roce 2007 jsem založil STLHNT. Žiju v Praze, kořeny mám v Ostravě.

Instagram  –  Twitter