Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste

Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste

Tenisky (Sneakers)

Při brouzdání internetem jsem objevil trojici bláznivých tenisek, které jsem vám prostě musel ukázat. S těmito crazy sneakers vás na ulici zcela jistě nikdo nepřehlídne a kdekdo vás bude považovat za blázna!

Jedná se o trojici bot od firem Puma, adidas a Lacoste. První od shora jsou sneakers, které jsou spíše pro roboty, na jazyku mají dokonce rozepsanou výstroj, kam patří například plamenomet či plazmové granáty.

Hned pod robot sneakers můžete najít luxusní kousek adidas ZX700Y AZX s postraní siluetou neznámeno města.

A jako poslední jsou tu Lacoste Dot Fade Pack. Tyto boty vycházejí v mnoha barevných variacích.

Všechny tyto bláznivé sneakers brzo dorazí, nebo už dorazily do obchodů, takže již teď můžete být na ulici nepřehlédnutelní a pokud nevíte kde tyto tenisky sehnat, zkuste najít ten správný obchod na www.mapaobchodu.cz.

Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste (http://www.stylehunter.cz)Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste (http://www.stylehunter.cz)Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste (http://www.stylehunter.cz)Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste (http://www.stylehunter.cz)Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste (http://www.stylehunter.cz)Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste (http://www.stylehunter.cz)Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste (http://www.stylehunter.cz)Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste (http://www.stylehunter.cz)Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste (http://www.stylehunter.cz)Bláznivé tenisky od Puma, Adidas a Lacoste (http://www.stylehunter.cz)

Štítky:   tenisky   sneakers   Puma   adidas   Lacoste   ZX   Dot Fade Pack  

Hura