Limitovaná edice trik LoowFAT x MKF

Limitovaná edice trik LoowFAT x MKF

Pánské oblečení, Trička

Jako pokračování poslední kolekce Day After přichází LoowFAT s exkluzivní kolaborací LWFT x MKF, která představuje střetnutí vzájemné filozofie designu s kvalitou provedení. Zahrnuje pouze pár limitovaných kusů a je předzvěstí nadcházející spolupráce s MKF v chystané letní kolekci.

Trička LoowFAT TYTO z nejkvalitnější dlouho vlákenné egyptské bavlny ve spojení s oversized střihem vyrobené na Slovensku jsou ručně upravené kombinováním koženky a zipů od návrhářky Michelle KrausMKF.

MKF /Michelle Kraus Fashion/ je značka pod taktovkou dvou mladých kreativních lidí z Brna /Michelle Kraus a Ibrahim Al Hashme/. Jejich tvorba je rozmanitá a zahrnuje produkty od triček až po doplňky s využitím materiálů jako denim, pletenina v kombinací s koženkou, hadí a jehněčí kůží s kovovými elementy. Jsou inspirováni tvorbou Tima Burtona a Rad Houraniho.

Cena trička z této kolaborace je 70 EUR / 1750,– Kč. Koupíš na www.loowfat.com/store

Štítky:   trika LoowFAT  tričko LoowFAT  triko LoowFAT  loowfat.com  Rad Houraniho  Tim Burton  Ibrahim Al Hashme  Michelle Kraus Fashion  Michelle Kraus  Day After  LoowFAT Day After  LoowFAT TYTO  trika LoowFAT TYTO  LWFT x MKF  LoowFAT  oblečení LoowFAT  

Hura