Kotníkové boty adidas 2013

Kotníkové boty adidas 2013

Tenisky (Sneakers)

V nedávném článku jsme vám přiblížili kotníkové tenisky od značky Nike 2013, přičemž samozřejmě nemůžeme zapomenout na úhlavního nepřítele tohoto labelu, jímž je zcela určitě adidas Originals. Tím pádem si představíme i pár kotníkových kousků, které můžete obouvat v roce 2013, tedy ty, které můžete nakoupit v obchodech právě nyní.

Kotníkové boty adidas 2013 (http://www.stylehunter.cz)

S jistotou můžeme říct, že největší povyk se už několik sezón objevuje okolo návrháře Jeremyho Scotta, který se propašoval do dílny adidas Originals a musíme říct, že tím udělal ve světě sneakers pěknou paseku. Právě proto se v prvním odstavci zaměříme právě na tyto kousky, kterých v současné době můžete nakoupit hned několik. Mezi nejvýstřednější patří bezpochyby kousek s jednoznačným pojmenováním adidas JS Bear, z čehož jistě poznáte, že se Jeremy opět nechal inspirovat světem zvířat. Mezi další sneakers s podpisem JS patří například adidas JS Wings či adidas JS Forum Hi.

Kotníkové boty adidas 2013 (http://www.stylehunter.cz)

Překonat Jeremyho Scotta bude nejspíš těžké, proto se v následujícím odstavci budeme věnovat klasice, která brázdila ulicemi již před několika desítkami let a nyní se vrací na scénu v plné parádě. Když mluvíme o klasice v kombinaci s firmou adidas Originals, nemůžeme nezmínit sneakers s označením adidas Decade OG Mid či adidas Nizza Hi, což jsou kecky využívající základní prvky firmy adidas Originals, tedy sportovní eleganci podpořenou jednoduchostí. Nesmíme zapomenout, že řada kotníkových sneakers adidas se objevila v provedení OG.

Kotníkové boty adidas 2013 (http://www.stylehunter.cz) Pokud se chystáte svůj botník obohatit jakýmakoliv tenisky, prohledejte nabídku obchodu The Streetwise Store Queens, který se nám snaží sehnat co nejvíce exkluzivních kousků z dílny adidas a daří se mu to na jedničku. Nicméně rok 2013 je stále na začátku a zdá se, že nás, alespoň co se týče sneakers, čeká také velmi úrodný rok. Naše botníky se již nemohou dočkat, jak jsou na tom ty vaše na jaře?

Kotníkové boty adidas 2013 (http://www.stylehunter.cz)Kotníkové boty adidas 2013 (http://www.stylehunter.cz)

Štítky:   adidas Nizza Hi  adidas Decade OG Mid  adidas JS Forum Hi  adidas JS Wings  Jeremy Scott adidas Originals  kotníkové boty adidas  adidas 2013  kotníkové tenisky adidas  JS Bear  Jeremy Scott  adidas Originals  adidas  tenisky adidas  tenisky adidas Originals  

Hura