Značkové boty světových značek na Templestore.cz

Značkové boty světových značek na Templestore.cz

Tenisky (Sneakers)

V dnešním článku se vypravíme do obchodu s názvem Templestore, který má pobočky v mnoha městech České republiky a tak trochu prošmejdíme jejich regály s teniskami.

Začneme tedy botníky, takže se podíváme, jaké boty si pro nás Templestore připravil. Na výběr máte z mnoha prestižních kusů léty ověřených značek ze světové scény, v obchodě naleznete skate boty od značek Adio, DC Shoes, Rip Curl nebo Etnies, sneakerheads pak potěší pestrá nabídka tenisek. Regály se sneakers zaplňují především boty Nike a boty adidas, co se týče příznivců swooshe, ti mohou vybírat z modelů Zoom Oncore 2, Mogan Mid 3 nebo Mavrk Mid, fanoušci Trefoilu pak jistě s radostí sáhnout po kouscích s visačkami Busenitz, Campus Vulc nebo Gazelle OG. Sortiment shopu Templestore je nabitý kotníkovými i nízkými keckami pro slečny i pány, vybírat můžete z nejprestižnějších kousků, na kterých se vyřádili světoví návrháři nebo třeba úspěšní skaters.

Značkové boty světových značek na Templestore.cz (http://www.stylehunter.cz)

U tenisek ještě zůstaneme, ovšem prohlédneme si detailněji boty Dc a jejich protivníky boty Vans, přičemž oba tyto labely se vrací do hry a v ulicích je potkáváme čím dál víc, možná se znovu potvrdí heslo „From street to the catwalk“. Ve vitrínách Templestore můžete nakoupit následující kecky, legendární značku DC zastupují tenisky s pojmenováním Bristol, Cole Pro či Chelsea, za label Vans vyrazili do boje kecky s nálepkami Atwood Mid, Classic Slip-on, Authentic nebo ikona Sk8-Hi. Rozhodně vyrovnaní soupeři, kdo nakonec zvítězí, záleží pouze na vás.

Značkové boty světových značek na Templestore.cz (http://www.stylehunter.cz)

Závěrem upozorníme na několik unikátních kousků, které se nám budou hodit především v právě panujícím počasí, v nabídce obchodu Templestore naleznete také zimní obuv, která vás nenechá ve štychu a ochrání proti sněhové břečce. Vánoce se blíží, už jste se rozhodli, co budete tento rok chtít? Snad jsme vám alespoň trochu napověděli. Značkové boty se hodí vždy.

Značkové boty světových značek na Templestore.cz (http://www.stylehunter.cz)Značkové boty světových značek na Templestore.cz (http://www.stylehunter.cz)

Štítky:   Bristol  Cole Pro  Chelsea  Zoom Oncore 2  Mogan Mid 3  Mavrk Mid  Adio  DC Shoes  Rip Curl  Etnies  Templestore  Templestore.cz  Nike  tenisky Nike  adidas  tenisky adidas  skate tenisky  Vans  Dc  boty Nike  boty adidas  skate boty  boty Dc  boty Vans  

Hura