Soutěžte o sluchátka WeSC Chambers by Rza

Soutěžte o sluchátka WeSC Chambers by Rza

Gadgets a technika

Stylehunter vám přináší tip na další soutěž, ve které můžete vyhrát atraktivní ceny, takže neváhejte! V prosinci k nám dorazí horká novinka – sluchátka WeSC Chambers by Rza, která mají na svědomí jak název napovídá švédská street fashion značka WeSC a americký multitalent RZA (Wu Tang Clan).

Vy je teď můžete vyhrát v kreativní soutěži nazvané Chambers by Rza Bombing, ve které jde o co nejzajímavější virtuální „zbombení“ čehokoliv sluchátky Chambers by Rza – ať už je to vaše oblíbená filmová postava, architektonická památka nebo třeba tramvaj.

Soutěž trvá do 30.11.2011. Více informací a podklady pro soutěž najdete na www.chambersbyrza.cz v sekci soutěž. Kontroluj i Facebooku.

Příchod luxusních sluchátek WeSC Chambers by Rza na český trh pečlivě sledujeme, takže se o nich včas dozvíte. Stay tunned!

Soutěžte o sluchátka WeSC Chambers by Rza (http://www.stylehunter.cz)Soutěžte o sluchátka WeSC Chambers by Rza (http://www.stylehunter.cz)Soutěžte o sluchátka WeSC Chambers by Rza (http://www.stylehunter.cz)Soutěžte o sluchátka WeSC Chambers by Rza (http://www.stylehunter.cz)Soutěžte o sluchátka WeSC Chambers by Rza (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: chambersbyrza.cz

Štítky:   chambersbyrza.cz  soutěž  Chambers by Rza Bombing  sluchátka  WeSC Rza  WeSC Chambers by Rza  WeSC  sluchátka WeSC  RZA  

Hura