Mazine je lidi spojující značka, hledejte ji u Wanted Store

Mazine je lidi spojující značka, hledejte ji u Wanted Store

Dámské oblečení, Pánské oblečení

Nedávno jsme vás informovali o novém českém street wear a urban fashion shopu – WANTEDstore.cz – a dnes tu máme další článek jemu zasvěcený. Pojednáme přitom o nové značce, která byla na WANTEDstore.cz naskladněna, a sice Mazine pocházející od našich německých sousedů, konkrétně z největší průmyslové oblasti známé jako Ruhrgebiet.

Mazine je značka „pro každého, ať je odkudkoli“, jak zní její motto. Cílem jejích autorů má potom být spojování lidí po celém světě, zvláště těch, kteří mají vkus. Inspirací jim je každodenní život, a i když nezapře své určité sportovní kořeny, rozhodně se neomezuje pouze na tuto sféru lidského bytí, což je vidět i na samotném oblečení.

WANTEDstore.cz nabízí kousky z podzimní kolekce. Pánský i dámský sortiment pokrývá rozmanitou nabídku jednotlivých typů oblečení. Pro ženy jsou zde připraveny různé šály a šátky, ale také svetry, mikiny, bundy a džíny. Obdobně je na tom také pánská kolekce, která vás rozhodně tento podzim a zimu nezklame. Náš tip: Stylový Cardigan!

Mazine je lidi spojující značka, hledejte ji u Wanted Store (http://www.stylehunter.cz)Mazine je lidi spojující značka, hledejte ji u Wanted Store (http://www.stylehunter.cz)Mazine je lidi spojující značka, hledejte ji u Wanted Store (http://www.stylehunter.cz)Mazine je lidi spojující značka, hledejte ji u Wanted Store (http://www.stylehunter.cz)Mazine je lidi spojující značka, hledejte ji u Wanted Store (http://www.stylehunter.cz)Mazine je lidi spojující značka, hledejte ji u Wanted Store (http://www.stylehunter.cz)Mazine je lidi spojující značka, hledejte ji u Wanted Store (http://www.stylehunter.cz)Mazine je lidi spojující značka, hledejte ji u Wanted Store (http://www.stylehunter.cz)Mazine je lidi spojující značka, hledejte ji u Wanted Store (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: http://mazine.de/about

Štítky:   Mazine   Wanted Store   podzimní oblečení   zimní oblečení   WNTD   svetry   mikiny   bundy   mikina   svetr   bunda   šátek   šála   cardigan  

Ady – přes 10 let sbírám tenisky, v roce 2007 jsem založil STLHNT. Žiju v Praze, kořeny mám v Ostravě.

Instagram  –  Twitter