Air Jordan V Quai 54 / Tenisky s pestrou minulostí

Air Jordan V Quai 54 / Tenisky s pestrou minulostí

Tenisky (Sneakers)

dvacet šest let se v Paříži pořádá basketbalový turnaj s názvem Quai 54, ve kterém se utkávají nejlepší hráči streetu. Tato událost je velmi významná i pro ikonický label Air Jordan, proto letos doprovodily turnaj exkluzivní tenisky Air Jordan V s náplastí Air Jordan V Quai 54.

Nejedná se o klasické kecky, to je zřejmé už na první pohled. Tento model byl vyšperkován jednoduchými barvami, které těmto kicks naprosto sednou a jakoby vyzdvihávaly jejich vzhled o level výš.

Release date neznáme, avšak zkuste některého z vybraných prodejců.

Air Jordan V Quai 54 / Tenisky s pestrou minulostí (http://www.stylehunter.cz)Air Jordan V Quai 54 / Tenisky s pestrou minulostí (http://www.stylehunter.cz)Air Jordan V Quai 54 / Tenisky s pestrou minulostí (http://www.stylehunter.cz)Air Jordan V Quai 54 / Tenisky s pestrou minulostí (http://www.stylehunter.cz)Air Jordan V Quai 54 / Tenisky s pestrou minulostí (http://www.stylehunter.cz)Air Jordan V Quai 54 / Tenisky s pestrou minulostí (http://www.stylehunter.cz)Air Jordan V Quai 54 / Tenisky s pestrou minulostí (http://www.stylehunter.cz)Air Jordan V Quai 54 / Tenisky s pestrou minulostí (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: highsnobiety.com

Štítky:   Air Jordan  tenisky  Air Jordan V  Quai 54  Air Jordan V Quai 54  

Hura