adidas Originals by Originals / Projekt Kazuki x Jam Home Made

adidas Originals by Originals / Projekt Kazuki x Jam Home Made

Tenisky (Sneakers)

Módní ikona Kazuki svůj nový lookbook oblečení adidas Originals představila, takže zákonitě následuje pohled na vybrané tenisky z jeho dílny, které jsou naplánovány na období jaro/léto 2011.

Jedním z nejočekávanějších počinů Kazukiho jsou určitě low top sneakers, na kterých se podílel známý label Jam Home Made. Luxusní vzhled dvou sneakers byl podtržen zlatými doplňky a béžovou podrážkou.

Kazukiho výtvory poznáme na kilometry. Jestli se vám líbí, navštivte jednoho z vybraných prodejců adidas Originals.

adidas Originals by Originals / Projekt Kazuki x Jam Home Made  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Projekt Kazuki x Jam Home Made  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Projekt Kazuki x Jam Home Made  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Projekt Kazuki x Jam Home Made  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Projekt Kazuki x Jam Home Made  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Projekt Kazuki x Jam Home Made  (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals / Projekt Kazuki x Jam Home Made  (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: highsnobiety.com

Štítky:   lookbook  Jam Home Made  Kazuki x Jam Home Made  Kazuki  adidas Originals  jaro/léto 2011  

Hura