adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces!

adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces!

Pánské oblečení

Ze všech programů značky adidas Originals patří spolupráce s návrhářem Kazuki mezi ty nejlepší, především díky propracovanosti a nápaditosti jednotlivých kousků.

V dnešní zprávě si posvítíme na kolekci oblečení adidas Originals jaro/léto 2011, pod kterou se právě Kazuki podepsal. Kromě klasických bund, mikin a kalhot se v sérii oblečení objevily i netradiční vesty a kabáty.

Nová kolekce Kazukiho jde do prodeje 15. března.

adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Kazuki jaro/léto 2011 / Opět sukces! (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: highsnobiety.com

Štítky:   Kazuki  adidas Originals  oblečení  lookbook  adidas  jaro/léto 2011  

Hura