adidas Originals by Originals Jeremy Scott / Označkované JS License Plate

adidas Originals by Originals Jeremy Scott / Označkované JS License Plate

Tenisky (Sneakers)

Tenisky adidas návrháře Jeremy Scott jsou vždy poněkud výstřední a něčím se vyzdvihují z řady klasických sneakers, ať už jde o okřídlené Wings, nebo o nejnovější kecky adidas JS License Plate. Další originální tenisky z kolekce adidas Originals by Originals jsou na světě!

U těchto high top tenisek s výrazným jazykem, na kterém je umístěna Kalifornská poznávací značka, zvolil Jeremy velmi okatý branding, který mají někteří sneakerheads v oblibě. Klasický trefoil na patě je již povinností!

Fanouškům kotníkových tenisek adidas udělá tento nový kousek od Jeremyho Scotta jistě velkou radost.

adidas Originals by Originals Jeremy Scott / Označkované JS License Plate (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Jeremy Scott / Označkované JS License Plate (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Jeremy Scott / Označkované JS License Plate (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Jeremy Scott / Označkované JS License Plate (http://www.stylehunter.cz)adidas Originals by Originals Jeremy Scott / Označkované JS License Plate (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: highsnobiety.com

Štítky:   adidas   tenisky adidas   kotníkové tenisky adidas   adidas Wings   Originals by Originals   Jeremy Scott   adidas JS License Plate   License Plate  

Hura