Married to the MOB x Burton - podzim/zima 2010 / Ride or die!

Married to the MOB x Burton - podzim/zima 2010 / Ride or die!

Kšiltovky, čepice a kulichy, Ostatní, Pánské oblečení

Dnes vám představíme ideální kolekci pro ženy na zasněžený svah. Takto to vypadá, když se dají dohromady dvě světové jedničky ve svém oboru. O perfektní snowboard soupravu se postaraly firmy Burton a Married to the MOB.

Výsledkem neobvyklé kolaborace je série zimního oblečení, která obsahuje bundy, kalhoty na SNB, kulichy, rukavice a samozřejmě snowboard, který dodala firma Burton. Kontroverzní Married to the MOB si nemohli odpustit citát na spodní straně snowboardu.

S touto kolekcí na svahu opravdu zazáříte. Blíží se zima a podobných kolaborací bude snad přibývat. Máme se na co těšit.

Married to the MOB x Burton - podzim/zima 2010 / Ride or die!  (http://www.stylehunter.cz)Married to the MOB x Burton - podzim/zima 2010 / Ride or die!  (http://www.stylehunter.cz)Married to the MOB x Burton - podzim/zima 2010 / Ride or die!  (http://www.stylehunter.cz)Married to the MOB x Burton - podzim/zima 2010 / Ride or die!  (http://www.stylehunter.cz)Married to the MOB x Burton - podzim/zima 2010 / Ride or die!  (http://www.stylehunter.cz)Married to the MOB x Burton - podzim/zima 2010 / Ride or die!  (http://www.stylehunter.cz)Married to the MOB x Burton - podzim/zima 2010 / Ride or die!  (http://www.stylehunter.cz)Married to the MOB x Burton - podzim/zima 2010 / Ride or die!  (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: highsnobiety.com

Štítky:   Married to the MOB  oblečení Married to the MOB  Burton  oblečení Burton  snowboard  snowboard Burton  

Hura