15/5
Nike Dunk Hi Summer 2010 / Kotníkové tenisky Nike

Nike Dunk Hi Summer 2010 / Kotníkové tenisky Nike

Značka Nike představila nový pár fresh tenisek, který patří do kolekce Nike léto 2010.

Jedná se o klasické kotníkové sneakers Nike Dunk Hi v zajímavém provedení army green/orange haze/mint. Zvláštní džínovina v kombinaci se světlými doplňky a oranžovým swooshem vypadá opravdu dobře. Po delší době povedená kombinace těchto sneakers, která stojí za povšimnutí.

Tenisky jsou již v prodeji u vybraných prodejců. Uvidíme, zda se objeví i u nás, například na Queens.cz . Zájem by o ně projevilo určitě více lidí.

POZOR! Spoj se s Stylehunter.cz i na Facebooku a sleduj aktuální novinky bez prohlížení webu! Zůstaň připojen na Facebooku! Stránku Stylehunter najdeš zde. Staň se naším fanouškem a získej rozhled ve světě sneakers a streetwear!

Nike Dunk Hi Summer 2010 / Kotníkové tenisky Nike (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk Hi Summer 2010 / Kotníkové tenisky Nike (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk Hi Summer 2010 / Kotníkové tenisky Nike (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk Hi Summer 2010 / Kotníkové tenisky Nike (http://www.stylehunter.cz)Nike Dunk Hi Summer 2010 / Kotníkové tenisky Nike (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: highsnobiety.com

Hura

Reklama

Queens.cz

Shopping guide

New Balance M1300NBL
Casio G-Shock GX 56-4ER červené
Crooks & Castles Gun Club Crest bílé
http://www.wantedstore.cz/kluci/stripe-panels.html
http://www.wantedstore.cz/holky/lange.html
ENDF Don't Hate The Game černé
http://www.wantedstore.cz/kluci/hooded-shirt.html
adidas Trefoil Hoodie červená