18/8
New caps New Era v Queensu / Batman či Superman?

New caps New Era v Queensu / Batman či Superman?

Při volbě nejoblíbenějších kšiltovek na českém trhu by s přehledem vyhrála značka New Era, kterou u nás zastupuje i obchod Queens, takže se nemusíme bát, že bychom měli o nejžhavější kousky z legendární dílny New Era nouzi.

Důkazem je i nová edice „rovných kšiltů“, jež právě doplnili do pultů skladníci zmiňovaného obchodu. Jestliže znáte velikost své čepice, ihned se poohlédněte po svém vysněném kousku. Většina z nově přidaných kšiltovek se na skladu příliš dlouho neohřeje.

Svou hlavu ohákni do fresh čepice New Era z obchodu Queens.cz. Z kompletní nabídky vybírej zde.

New caps New Era v Queensu / Batman či Superman? (http://www.stylehunter.cz)New caps New Era v Queensu / Batman či Superman? (http://www.stylehunter.cz)New caps New Era v Queensu / Batman či Superman? (http://www.stylehunter.cz)New caps New Era v Queensu / Batman či Superman? (http://www.stylehunter.cz)

Hura

Reklama

Shopping guide

http://www.queens.cz/wear/38476/144/crooks-castles-jungle-fever/
http://www.queens.cz/wear/20718/18/urban-classics-light-hooded-college-jacket-modra-bila/
http://www.queens.cz/wear/38442/2/supra-vaider/
http://www.queens.cz/wear/36796/2/nike-air-max-1-og/
http://www.queens.cz/wear/38488/137/crooks-castles-ak-script/
http://www.queens.cz/wear/35574/145/nike-air-max-light-vntg-qs/
http://www.queens.cz/wear/36695/12/dissizit-sluggo-crewneck/
http://www.queens.cz/wear/36968/2/nike-blazer-low-prm-vntg-suede/