25/1
The Hundreds  jaro 2011 / Četná série brýlí

The Hundreds jaro 2011 / Četná série brýlí

Label The Hundreds patří momentálně mezi nejvýznamnější streetwear značky v zámoří, takže je samozřejmostí, že se dost často vyskytuje v našem hledáčku.

Blíží se jaro a bratři s příjmením Hundreds už několikátou sezónu myslí i na náš zrak. Těšit se můžeme na nezvykle silnou sérii brýlí, jež dorazí do vybraných obchodů již velmi brzy.

Jestli se brýle objeví i v shopu Queens.cz, to nevíme, ale buďte si jisti, že v případě naskladnění se o tom včas dozvíte.

The Hundreds  jaro 2011 / Četná série brýlí (http://www.stylehunter.cz) The Hundreds  jaro 2011 / Četná série brýlí (http://www.stylehunter.cz)The Hundreds  jaro 2011 / Četná série brýlí (http://www.stylehunter.cz)The Hundreds  jaro 2011 / Četná série brýlí (http://www.stylehunter.cz)The Hundreds  jaro 2011 / Četná série brýlí (http://www.stylehunter.cz)The Hundreds  jaro 2011 / Četná série brýlí (http://www.stylehunter.cz)The Hundreds  jaro 2011 / Četná série brýlí (http://www.stylehunter.cz)

zdroj: highsnobiety.com

Hura

Reklama

Queens.cz

Shopping guide

http://www.wantedstore.cz/kluci/chase-112-navy.html
http://www.queens.cz/wear/20718/18/urban-classics-light-hooded-college-jacket-modra-bila/
http://www.queens.cz/wear/30208/63/lrg-buterman-letterman-cardigan-cerny-tmave-sedy/
http://www.wantedstore.cz/kluci/carver.html
http://www.queens.cz/wear/29980/2/jordan-air-jordan-1-phat-varsity-red-cool-grey-white/
http://www.wantedstore.cz/kluci/white-beaver.html
http://www.wantedstore.cz/holky/favo-bermuda.html
http://www.queens.cz/wear/30110/15/lrg-rockslide-ss-dark-grey/